niedziela, 26 czerwca 2011

Znienacka

Miałem fotograficzne nadzieje na ten długi weekend, ale pogoda jak zwykle się zwaliła. Burze i silny wiatr skutecznie utrudniają plenerowe pstrykania a na studynje focenie nie miałem zupełnie ochoty. Moooże dziś wieczorem uda mi się coś cyknąć. Póki co na podtrzymanie umierającego bloga wrzucam kadr z poprzedniej sesji do dyplomu. Zdjęcie ustrzelone w sumie przypadkiem i znienacka. Agata poprawiała włosy a ja sprawdzałem moc lampy. Tyle. Do następnego!

ISO 200, f/2.8, 1/180s, 80mm

6 komentarzy:

 1. czyste i ostre ... lubię takie!

  OdpowiedzUsuń
 2. @Patryk: dzięki że do mnie zaglądasz :] Jak masz ochotę zjechać jakieś zdjęcie to śmiało. Zawsze miło przyjmę kreatywną krytykę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli piszę to szczerze :) Więc jak m się coś podoba to na pewno to napiszę, krytykować nie lubię tak bardzo jak chwalić ale jak coś możesz na mnie liczyć :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. No i super! :]
  Do następnego wpisu!

  OdpowiedzUsuń
 5. dawaj kruwa wpis, bo nie mam co robić to bym pooglądał :P

  OdpowiedzUsuń
 6. @paviarotti: póki co jestem nad morzem i nic nie wrzucę. Nie wiem nawet czy wrzucę cokolwiek, bo wczoraj wypadł mi z plecaka na beton Nikoś z podpiętą sigmą. Na razie rokowania są umiarkowanie dobre... 1,5 metra w dół. Wygląda na to że obtłukł się tylko trochę i strzeliło szkiełko hartowane na wyświetlaczu lcd. Jak pogoda się zepsuje (a niestety ns to się zapowiada), to może wrzucę jakąś małą zajawkę.

  OdpowiedzUsuń