niedziela, 24 kwietnia 2011

Pavel Sax

Wczoraj był jeden z tych dni, kiedy nie wiadomo w co ręce wsadzić, ale z nadmiaru czasu. Taka chyba rola chłopa w całych tych świątecznych przygotowaniach - nudzić się. Są pewne czynności, które trzeba wykonać, ale poza myciem kibla i okien trzonem wszystkich przygotowań jest gotowanie. Każdy jednak wie, że jeśli nie jest się żoną / narzeczoną / konkubiną (uwielbiam to słowo) Makłowicza, to lepiej chłopa do kuchni nie wpuszczać. Syfu narobi, będzie podjadał i co chwile pytał się: "kochanie, a gdzie my trzymamy garnki?". Najgorsze w tym, że nie można po prostu siąść przed TV z piwem, bo to by źle wyglądało. Najlepiej więc zejść z oczu. Zastosowałem się do powyższego i czmychnąłem na miasto pocykać focie.

Przez kilka godzin snułem się w koło ratusza i po świdnickiej. Nuda. Już miałem się zbierać, gdy zobaczyłem, że pod przejściem świdnickim, rozkłada sprzęt chłopak, któremu już wcześniej cyknąłem focie. Pomyślałem, że może skocze po resztę zabawek do samochodu i spróbuję namówić go na kilka fotek z lampą. Długo nie musiałem namawiać, zgodził się od razu. Rozłożyłem sprzęt i zaczęło się. Paweł grał, ja cykałem, ludzie mieli durne miny i było fajnie. Muzyk nosi xywkę Paweł Sax (nie pomylcie "a" z "e" bo będzie niezręcznie). Gra na prawdę fajnie. Mam nadzieję, że jak zostanie sławny, to będę mógł liczyć na jakąś wejściówkę na koncert. Hmmm... Coś się rozpisałem i to w sumie nie na temat. Dobra koniec ględzenia. Zapraszam do kreatywnej krytyki.

ISO 200, f/3.2, 1/180s, 50mm

ISO 200, f/3.2, 1/180s, 122mm

ISO 200, f/3.2, 1/180s, 55mm

6 komentarzy:

 1. zajebiscie wyszło podoba się :)
  szkoda że te sufitowe światełka tak słabo dają, bo na #1 byłoby jeszcze lepiej.
  przyjemnie sie ogląda, #1 najlepsza ładnie cień uciekł

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Blas. Jeśli się Pawłowi spodoba, to zrobimy jeszcze jedną sesję z bardziej zaawansowanym setupem :] Póki co czekam na Jego opinię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podkreślaj linki, ciężko wyhaczyć że "fajnie" można kliknąć. A warto! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. .entry-content a { text-decoration: underline !important;}

  Nie ma za co.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastycznie ;)
  poprosiłabym zdjęcia na maila, tylko w większym formacie - mała niespodzianka dla Pawła ;)))
  agsiw5@gmail.com

  OdpowiedzUsuń